Thermomixlerimiz için Neden Tabla Kullanmalıyız?Nasıl Satın Alınır?

tarafından Tuğba Muñoz Benitez

Herkese merhaba,size harika bir ürünle geldim,thermomixlerinizi güvenle üzerine koyup çalıştırabileceğiniz bu tablayla işiniz kolaylaşırken aynı zamanda da ürününüzü korumuş olacaksınız.

Thermomixinizi en son hız yani 10’da çalıştırırken ,hamur yoğurma modu gibi hareket olasılığı yüksek modlarda bile güvenle üzerinde bırakabilirsiniz.

Özel çalışılan silikon tekerlekleri sayesinde üzerinde thermomix çalışırken hareket etmez,ancak metal bölümünden tuttuğunuzda istediğiniz gibi sağa sola ve öne çekebilirsiniz.

Thermomix’in ayakları hassastır,ileri-geri işlemini sürekli yaptığınızda ayakların altındaki siyah bölümde aşınmalar görebilirsiniz bu da ileride tartma işleminde problemler yaratabilir.Thermomixinizi tabla ile kullandığınızda makinenizi hem korur hem de mutfağınızda konforu yakalarsınız

Thermomix için tablayı nasıl satın alabilirsiniz?

https://shopier.com/5378235 bu linke tıklayarak ,isterseniz kredi kartına taksitlendirme seçeneği ile de satın alabilirsiniz.

Boyutlarını öğrenmek isteyenler linki tıklayıp tüm detaylara ulaşabilirler…

Tablayı thermomix üzerinde 1 dakika hız 10’da buğday ögütme işleminde çalıştırıp test ettik ve sizler için video çektiksizlerde ne kadar sağlam olduğunu ve üzerinde güvenle sallanma olmadan bırakabileceğinizi bu video ile daha net görebilirsiniz…

Bunları da Beğenebilirsiniz

Yorum Bırakın

error: Content is protected !!